Кой може да вземе обезщетение за наранявания при злополука?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
0
588

Няма значение дали сте на работа, на

пътя или на почивка, инциденти и злополуки могат да се случат навсякъде, по всяко време.

Адвокатска Кантора Osbornes имат повече от 40-годишен опит в помагането на хора да получават обезщетението което заслужават, за всички видове злополуки.

Докато някои инциденти водят само до леки наранявания, за съжеление други могат да имат сериозен ефект върху живота на пострадалия. – може да трябва да плащате хиляди лири за лечение или да загубите пари защото не може да работите.

Без значение от какъв вид е произшествието, в които сте били замесени Вие можете да имате право на обезщетение, за това е важно да си потърсите правата и да ни се обадите, за да поговорим за случая. Видовете инциденти при които може да се вземе компенсация са безброини, но някои примери са наранявания на стоителни обекти, падания от скеле или стълба, порязвания, спъвания и подхлъзвания на работа или на пътя, обриви от работа с химикали, ухапвания от куче, наранявания при катастрофи и ПТП.

Колкото и малка да е контузията ви и дори да не сте сигурен кои е виновен, ние ще преценим ситуацията и ще ви посъветваме дали можете да предявите иск за компенсация.

Можете да бъдете сигурни, че сте в добри ръце с Адвокатите от кантора Osbornes.

Обадете се и говорете на български със Снежина Янкова, която ще Ви посъветва дали може да предявите иск за обезщетение на принципа, че не плащате за адвокатските услуги, ако делото Ви не бъде спечелено (No Win No Fee).
Свържете се на тел: 07516 441448 / 020 76818670 или syankova@osbornes.net

Какво трябва да направим непосредсвено след претърпян инцидент или злополука?

Има някои първоначални, стъпки, които раненият при инцидент човек трябва да предприеме, за да се съберат и запазят доказателствата, които могат да бъдат от значение за иска за компенсация.

Ако човек е пострадал на работа, той трябва да докладва инцидента на работодателя или супевайзъра си, и да се увери, че злополуката е записана в инцидентната книга.

При пътнотранспортно произшествие инцидента трябва да се докладва в полицията и трябва да вземете детайте на виновния за инцидента – регистрационен номер на автомобила и ако е възможно името на шофиора и детайли за застраховката му.

Ако е имало свидетели,винаги е добра идея е да се направи списък с техните имена и координати.

Снимки от мястото на инцидента, както е било по времето на злополуката са също много важни.

Подгответе кратко писмено описание на инцидента, като предоставите подробности за това как се случи той и описание на оборудването, което сте използвали, или което е било замесено в злополуката.

Същo така трябва да отидете на лекар възможно най-скоро след злополуката, независимо дали това ще е в болница или при личния ви лекар.

Обадете се и говорете на български със Снежина Янкова, която ще Ви посъветва дали може да предявите иск за обезщетение на принципа, че не плащате за адвокатските услуги, ако делото Ви не бъде спечелено (No Win No Fee).
Свържете се на тел: 07516 441448 / 020 76818670 или syankova@osbornes.net

Подкрепете инициативата за построяване на български Православен храм в Лондон!